První bílá prodloužená

Termíny 2018/2019:
  • v jednání (cca konec října a začátek listopadu)

a bujaré mládí. Pro mladé tanečníky je naopak nahlédnutím do světa dospělosti. Studenti se promění v šarmantní gentlemany, obdarují své půvabné mladé dámy květinou, aby pak společně zahájili slavnostní večer polonézou. Kolem a kolem jde o nejoblíbenější akci v rámci celých tanečních, kterou si zkrátka všichni užijí, někdy až moc. Samozřejmě na této společenské události nesmí chybět rodiče, prarodiče, sourozenci, profesorský sbor a další hosté, kteří bývají aktivními účastníky na tanečním parketu, nikoliv jen pasivními diváky.

Program večera je především v režii samotných tanečníků, sami se na chvíli stanou porotci a zvolí ze svého středu nejoblíbenější tanečnici a nejoblíbenějšího tanečníka večera! Vítězové jsou dekorování šerpou, obdarováni mnoha krásnými dárky a dámy neodmyslitelnou kyticí krásných květů. Těšit se můžete také na řadu excelentních vystoupení.
První prodloužená v režii taneční školy Dynamic je skutečně nezapomenutelnou zážitkem! Právě takovéto akce tvoří významný pilíř úspěchu Dynamicu, který v tomto směru výrazně utíká svým konkurentům – zeptejte se účastníků tohoto večera. K tanci a poslechu hraje vždy živá hudba, je připraven bohatý program, afterparty a fenomenální moderátor!

DŮLEŽITÉ INFO O PRVNÍCH PRODLOUŽENÝCH: od 16:00 (pro 16.11.2017 až v 17:00) v Bobycentru otevřeny šatny a pánové si zakoupí dva červené karafiáty, od 16:30 (pro 16.11. 2017 17:30) musí být všichni studenti na parketu, nácvik polonézy, kdo tam nebude, nemůže jít polonézu, je to napočítano po párech, aby to hezky vyšlo!!! Tak si na to prosím dejte pozor. Dále od 17:30 (pro 16.11.2017 18:30) je možnost příchodu rodičů a hostů, i když je začátek až 18:30 (pro 16.11.2017 až 19:30), doporučujeme přijít rodičům a hostům nejlépe tak 17:45-18:00 (pro 16.11.2017 18:45-19:00), aby jste stihli začátek bez problému. Prosíme, předejte tuto informaci i ostatním, děkujeme!

Pánové, služba pro vás!!! Aby jste nemuseli nikde shánět květinu pro svou tanečnici nebo garde (1. prodloužená), nebo nedej bože, by jste si donesli už nějakou umírající kytičku, máme pro vás nachystáno v Boby centru u vstupu do sálu pro každého z vás 2 červené květiny za rozumnou cenu!

Vstup na afterparty je možný všem našim aktuálním kurzistům, více ve FB událostech!

!!!Podmínky volného vstupu pro všechny prváky sš na První prodlouženou: před vstupem je třeba se prokázat platnou a aktivovanou vstupenkou (www.tsdynamic.cz/aktivace) a platným dokladem totožnosti. Nutný je i společenský oděv (sako, společenské kalhoty, kravata nebo motýlek a společnské boty)!!!

Videa:

Videa a i fotky naleznete, jako vždy, na FB!